Valentin Oman *
(St. Stefan b. Villach 1935 geb.) "Ohne Titel", signiert Oman, Mischtechnik auf Papier, schwer leserlich betitelt und beschriftet, 33 x 23 cm, auf Karton fixiert, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
28.11.2018 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena: